Grunt Deweloper - budowa domu od A do Z | Wrocław
14869
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Budowa domów – Grunt Deweloper

Chcesz zbudować dom ale wolisz powierzyć formalności specjalistom? Skorzystaj z usług Grunt Deweloper, aby cieszyć się z rzetelnej realizacji wybranego projektu. Oferujemy opiekę nad wszystkimi formalności oraz każdym etapem budowy – od A do Z. Uzyskujemy pozwolenie na budowę, dbamy o dobry wybór działki, proponujemy atrakcyjne projekty domów, zajmujemy się sprowadzeniem materiałów budowlanych oraz przygotowaniem nowego domu – do stanu deweloperskiego. Dzięki naszym rozwiązaniom, zrealizujesz swoje plany. Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły.

5etapow-infografika

Budowa domu z Grunt Deweloper jest równie prosta  jak zakup mieszkania u dewelopera.

Działka

Lokalizacja domu to jedna z najważniejszych decyzji związanych z zakupem działki. Pomożemy Ci znaleźć działkę, o jakiej marzysz.

Projekt

Atrakcyjny projekt domu pozwoli Ci zamieszkać w miejscu, które pokochasz. Wybierz jeden spośród wielu wspaniałych projektów z naszej oferty.

Formalności

Zajmujemy się formalnościami, zastępując naszych Klientów. Uzyskujemy pozwolenie na budowę, prowadzimy cały proces budowy.

Terminowość

Współpraca z Grunt Deweloper to gwarancja dotrzymania ustalonych terminów. Wierzymy, że zadowolenie naszych Klientów, to sukces naszej firmy.

Kredyt na dom

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Dbamy o to aby czas oczekiwania na decyzję kredytową był krótki, a nasi Klienci mogli zrealizować swe plany.

Nasze realizacje

Przejdź do działu naszych realizacji, aby zobaczyć jak piękny i nowoczesny może być Twój dom!

Odbiór budynku

Zajmujemy się rzetelnym odbiorem budynku, dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie usprawnić wszystkie procedury.

Budowa domu

Grunt Deweloper korzysta wyłącznie ze sprawdzonych partnerów, którzy dostarczają nam materiały budowlane oraz cały niezbędny sprzęt. Gwarantujemy wysoką jakość i świetną komunikację z naszym zespołem.

Grunt Deweloper
ul. Piłsudskiego 74
50-020 Wrocław
tel. 71 750 18 05
kom. 574 531 909
biuro@gruntdeweloper.pl

infografika
48

Firm współpracujących

96

Wybudowanych domów

186

Zadowolonych klientów